Złote dodatki? Poznaj moc oświetlenia

Złoto – kolor kojarzony z luksusem, władzą – w ostatnich latach króluje w trendach wnętrzarskich. Jest chętnie wybieranym elementem wyposażenia mieszkań wykończonych w wielu różnych stylach. Można z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, iż podbija rynek wnętrzarski.

Kolor złoty jest barwą wyrazistą, ale jednocześnie dość uniwersalną i ponadczasową, dzięki czemu bez obaw dopasujesz ją do różnych styli wykończeniowych. Świetnie sprawdzi się w eleganckim minimalizmie – pod warunkiem, iż przy wyborze elementów złotych zachowasz umiar. Pamiętaj, iż zbyt duża ilość elementów w jednym kolorze może być przytłaczająca i sprawić, iż dana przestrzeń będzie “przesycona” daną barwą. Odnosi się to również do złota.

Eleganckie żyrandole czy nowoczesne lampy? 

Kolor złoty, choć jest barwą wyrazistą, cechuje się uniwersalnością – podobnie jak kolor srebrny, biały czy czarny. Kolor złoty pomoże Ci na stworzenie bardzo eleganckiej, pełnej klasy kompozycji. Wysokiej jakości produkty w wielu różnych kolorach znajdziesz w internetowym salonie meblowym Zona Design. Znajdziesz tam między innymi piękne, złote żyrandole i lampy – pełna oferta dostępna na stronie internetowej https://zona-design.pl/oswietlenie/

Podwójna funkcja oświetlenia

Odpowiednio dobrane oświetlenie, choć często niedoceniane, stanowi bardzo ważny element wnętrza. Oświetlenie ma podwójną funkcję. Po pierwsze, naturalnie – pozwala na dodanie światła do pomieszczenia, a po drugie – samo w sobie stanowi element dekoracyjny.

Piękne złote lampy, żyrandole w różnym kształcie – w Zona Design znajdziesz szeroki wybór różnych rodzajów oświetleń, które z łatwością dopasujesz do swojego wnętrza. 

Proste, klasyczne, minimalistyczne, a może oryginalne, nietuzinkowe i rzadko spotykane lampy? W Zona Design znajdzie coś dla siebie zarówno miłośnik klasyki, jak również fan bardziej szalonych rozwiązań. Dostępne są tu zarówno lampy wiszące, podłogowe, jak również stołowe. Dzięki odpowiedniemu dobraniu oświetlenia, możesz wprowadzić do swojego wnętrza wyjątkowy klimat. Piękne lampy to doskonała dekoracja – idealna zarówno do salonu, sypialni, jak również wszelkich innych pomieszczeń.

Znajdź oświetlenie idealne dla siebie i ciesz się pięknym, eleganckim wykończeniem w różnych stylach aranżacyjnych. Wszystkie lampy dostępne w Zona Design projektowane są z wielką dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. W ofercie sklepu znajdziesz zarówno bardzo eleganckie, dostojne, złote żyrandole, minimalistyczne wzory, jak również bardzo ciekawe lampy, np. lampa stołowa SORIA, lampa stołowa animal rabbit czy lampa podłogowa flamingo.

Artykuł sponsorowany