Weronika Olbrychska – kim jest córka znanego aktora Daniela Olbrychskiego? Ile ma lat i kto jest jej mężem?

Posiadanie rodzica, który jest powszechnie znany może mieć sporo korzyści i ułatwiać wiele spraw. Jednocześnie jednak dziecko takiej osoby pozostaje “na świeczniku”, nawet jeśli nie do końca tego chce. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Weronika Olbrychska – córka znanego aktora. Wiele osób jest ciekawa jej osoby i chce wiedzieć o niej więcej – zarówno w kwestii kariery zawodowej, jak i życia prywatnego. Dlatego też postanowiliśmy zebrać wszystkie najważniejsze informacje na temat Weronik Olbrychskiej w jednym miejscu. 

Weronika Olbrychska – życiorys wiek i miejsce urodzenia

Weronika to córka Daniela Olbrychskiego. Jest osobą, która nie ujawnia zbyt wiele o sobie, przez co informacje na jej temat są dość ograniczone. Wiadomo jednak, że urodziła się w 1982 roku jako owoc drugiego związku małżeńskiego słynnego aktora. Nie znamy szczegółów dotyczących jej dzieciństwa i edukacji, jaką zdobyła. Wiadomo  jednak, że przeżyła trudny moment, ponieważ gdy miała zaledwie 8 lat i jej rodzice się rozwiedli. Powodem rozpadu małżeństwa był romans Daniela Olbrychskiego, ale para nie wdała się w konflikt i postanowiła utrzymywać dobre relacje.

Weronika Olbrychska – kariera

Choć Weronika Olbrychska nie poszła drogą swojego słynnego ojca i nie chciała zaistnieć w show-biznesie jest osobą, której nie można odmówić kreatywności oraz artystycznej duszy. Nie zdecydowała się na kultowanie aktorskiej tradycji i nie poszła w ślady swojego ojca. O wiele bardziej przemawiała do niej moda i to właśnie z nią związała swoją karierę zawodową. Wiele lat temu wyjechała na stałe do USA gdzie rozpoczęła pracę w charakterze projektantki mody. Jej pomysły szybko zostały dostrzeżone oraz docenione, dlatego też szybko awansowała. Obecnie jest szefem produkcji dla luksusowej marki Proenza Schouler. Od lat związana jest z tworzeniem ubrań marki premium co pozwala nam sądzić, że doskonale odnajduje się w tej roli. 

Weronika Olbrychska – poznajmy jej rodzinę

Weronika Olbrychska jest osobą, która pochodzi z rodziny, w której nie brakowało osób znanych. Zaczynając od ojca – Daniela Olbrychskiego, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uzdolnionych aktorów w naszym kraju. Również matka Weroniki jest osobą znaną. Była nią dziennikarka Zuzanna Łapicka, która w swojej karierze osiągnęła naprawdę sporo. Mówiąc o mamie Weroniki nie sposób nie wspomnieć także o jej dziadku a ojcu Zuzanny, czyli Andrzeju Łapickim, który też był legendarnym aktorem. Weronika Olbrychska posiada również dwóch przyrodnich braci. Jeden z nich to Rafał Olbrychski, który też gra w filmach i śpiewa w zespole Reds. Drugim bratem jest Wiktor Longo-Olbrychski, który mieszka w USA i robi muzykę. Jest on synem Daniela i Barbary Sukowej, która była kochanką Daniela. Mężczyzna przez długi czas nie miał kontaktu z ojcem oraz Weroniką, ponieważ nie chciała tego jego matka. Ostatecznie jednak więzy rodzinne zostały odbudowane.

Weronika Olbrychska z ojcem Danielem Olbrychskim

Weronika Olbrychska – czy jest obecnie w związku?

Prywatne relacje znanych osób od zawsze budziły zainteresowanie mediów, czytelników oraz widzów. Weronika Olbrychska jest jednak z tych osób, które nie dają powodów do plotek. Kobieta dba o swoją prywatność i nigdzie nie wypowiada się publicznie na temat swoich związków. Dlatego też nie wiemy nic o jej poprzednich partnerach, nie wiadomo również czy obecnie pozostaje z kimś w relacji. Pozostaje nam więc to uszanować.  

Weronika Olbrychska – czy ma dzieci?

Niestety, w tym temacie również możemy opierać się jedynie na pogłoskach oraz domysłach mediów. Po raz kolejny pozostaje nam powtórzyć, że Weronika Olbrychska należy do grona osób, dla których ochrona prywatności jest niezwykle ważna i niezbyt chętnie dzielą się szczegółami ze swojego życia osobistego. Niemniej jednak media zakładają, że Weronika Olbrychska nie posiada dzieci. Wnioski te wypływają choćby z faktu, że ilekroć pojawiała się w Polsce, w tym na pogrzebie swojej matki nie towarzyszył jej żaden maluch. Czy jednak rzeczywiście nie jest mamą? Pytanie to pozostaje bez odpowiedzi.

Weronka Olbrychska z rodzina

Weronika Olbrychska – czy ma Facebooka i Instagrama?

W dzisiejszych czasach obecność w social mediach dla większości z nas jest niezwykle ważna. Dla celebrytów prowadzenie własnych kont może zaś być sposobem na pozyskanie nowych fanów czy współprac reklamowych. Nie da się jednak ukryć, że osoby które nie chcą żyć w blasku fleszy niezbyt chętnie dzielą się swoją codziennością w sieci. Tak jest również w przypadku Weroniki Olbrychskiej. Jak wspominaliśmy kilkukrotnie bardzo dba ona o swoją prywatność dlatego też nie znajdziemy jej ani na Instagramie ani na Facebooku. 

Weronika Olbrychska – co jeszcze musimy o niej wiedzieć?

Dzięki temu, że rozstanie rodziców Weroniki Olbrychskiej nie przebiegało w atmosferze wojny a para zachowała pozytywne stosunki Weronika mogła mieć kontakt zarówno z mamą, jak i tatą. Miało to dla niej ogromne znaczenie również w życiu dorosłym. Bardzo pielęgnuje swoje relacje rodzinne i troszczy się o to, by nie wygasły. Po wyjeździe do USA nie zerwała  więzi z żadnym z rodziców i starała się utrzymywać kontakt z nimi, jak również z przyrodnimi braćmi i dziadkami. Często zapraszała i gościła u siebie swoich bliskich. Na pogrzebie matki pokazała, że nie ma urazy do ojca za jego zdradę i przytuliła go z czułością.