Olga Łasak – kim jest ta znana artystka? Kto jest jej mężem i ile ma lat? Życie prywatne gwiazdy

Nie da się ukryć, że nie każdy z utalentowanych artystów ma szansę dotrzeć do mainstreamu i cieszyć się ogromną popularnością. Wiele osób, mimo wszechstronności swoich działań zawodowych pozostają znane jedynie niewielkiej grupie pasjonatów. Jedną z takich osób z całą pewnością jest Olga Łasak – artystka kabaretowa, aktorka oraz wokalistka. Doceniając jej urodę, charyzmę oraz naturalny talent postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu najważniejsze informacje na jej temat. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z życiem i twórczością Olgi Łasak. 

Olga Łasak – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Olga Kamila Łasak to pełne imię i nazwisko artystki, która przyszła na świat 3 lipca 1988 roku w regionie podkarpackim. Jest dumna ze swojego pochodzenia z Bielska-Białej i nie kryje tego w wywiadach. W tym roku obchodzi 35. urodziny. Uważa się za góralkę i pielęgnuje tradycje swojego kraju. Ma wykształcenie pedagogiczne, ale kształciła się także w szkole wokalno-baletowej przy Teatrze Muzycznym w Gliwicach. Dało jej to możliwość rozwijania swoich licznych talentów i podejmowania różnorodnych wyzwań co miało wpływ na jej rozwój kariery zawodowej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Olga Łasak (@olga.lasak)

Olga Łasak – kariera

Olga Łasak jest osobą, która rozwija swoją karierę na wielu różnych polach. Jest nie tylko aktorką czy artystką kabaretową ale także wokalistką. W swojej karierze pełniła nawet rolę nauczyciela! Należy do kabaretu Czesuaf oraz gości często w innych zespołach kabaretowych, takich jak Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów czy Paranienormalni. Zagrała też jedną z głównych ról w filmie “Czekając na miłość”, o czym z radością poinformowała w niedawnym czasie na Instagramie. Nie ogranicza się jednak do sceny kabaretowej i filmowej. Uczyła w szkole aktorskiej im. Agnieszki Osieckiej i pracuje z dziećmi i młodzieżą. Zdobyła wiele nagród i wyróżnień, takich jak:

  • Złote Gacie w Koncercie Jubileuszowym z okazji 25-lecia “RYJKA” z kabaretem Czesuaf w 2021 roku,
  • I nagroda w konkursie głównym i nagroda publiczności Rybnickiej Jesieni Kabaretowej “RYJEK” z kabaretem Zdolni i Skromni w 2021 roku,
  • Melodyjna Nagroda im. Artura na Rybnickiej Jesieni Kabaretowej “RYJEK” w 2018 roku,
  • I nagroda w konkursie głównym Rybnickiej Jesieni Kabaretowej “RYJEK” z kabaretem Czesuaf w 2017 roku,
  • Srebrny Klucz w Ogólnopolskim Festiwalu im. Jonasza Kofty “Moja Wolność” w 2016 roku.

Warto wspomnieć także o tym, że Olga Łasak jest także aktorką dubbingową, czyli podkładającą głos pod postacie z zagranicznych produkcji. Obecnie podkłada głos do postaci z filmów animowanych, takich jak “My Little Pony”, “Benjamin Blumchen” czy “Ciekawski George”. Brała również udział w programach telewizyjnych, takich jak “Szansa na sukces” czy “Dance, dance, dance”.

Olga Łasak – rodzina

Nie da się ukryć, że niektóre osoby medialne, które znajdują się na świeczniku nie decydują się na wyjawienie informacji ze swojego życia rodzinnego. Olga Łasak jest jedna z takich osobach. Nie porusza tematu swoich rodziców w swoich programach, nie udziela o nich wywiadów. Dlatego też nie wiemy kim są jej rodzice. Podobnie sprawa wygląda w przypadku rodzeństwa Olgi Łasak – na jego temat nie znajdziemy w sieci żadnych satysfakcjonujących wypowiedzi. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Olga Łasak (@olga.lasak)

Olga Łasak – kto jest jej mężem/partnerem

Nie da się ukryć, że prywatne związki znanych postaci cieszą się sporym zainteresowaniem. Na szczęście, w tym temacie w przypadku Olgi Łasak możemy powiedzieć nieco więcej, choć i w kwestii związków Olga Łasak dba o swoją prywatność. Udało nam się jednak dowiedzieć, że jej partnerem jest jej własny  manager Paweł Gniwecki są parą od wielu lat. Paweł zajmuje się również sprawami kabaretu Czesuaf, w którym występuje Olga. W 2018 roku poprosił ją o rękę, ale do tej pory nie wzięli ślubu. Nie znamy szczegółów na temat wcześniejszych związków Olgi.

Olga Łasak – dzieci 

Jak już wspominaliśmy Olga Łasak należy do osób, które mówią publicznie o swoich prywatnych sprawach. Mimo to, w kwestii rodzicielstwa nie mamy żadnych wątpliwości – Olga Łasak nie posiada swoich dzieci. Czy jednak zmieni się to w przyszłości? Czas pokaże.

Olga Łasak- Facebook i Instagram

Portale społecznościowe stanowią doskonałe narzędzie budowania swojej marki osobistej oraz komunikacji z fanami. Olga Łasak doskonale o tym wie, dlatego też jest aktywna zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie jej manager Paweł Gniwecki są parą od wielu lat. Paweł zajmuje się również sprawami kabaretu Czesuaf, w którym występuje Olga. W 2018 roku poprosił ją o rękę, ale do tej pory nie wzięli ślubu. Nie znamy szczegółów na temat wcześniejszych związków Olgi.. Jak udało nam się ustalić, na FB posiada obecnie 17 tysięcy osób zaś na Instagramie śledzi ją prawie 40 tysięcy obserwujących. 

Olga Łasak – ciekawostki z życia

Jeśli chodzi o ciekawe i interesujące momenty życia Olgi Łasak z całą pewnością możemy stwierdzić, że jednym z nich był moment zaręczyn. W 2018 roku narzeczony Olgi Łasak oświadczył się jej na scenie podczas trwania jej występu. Była to bardzo wzruszająca chwila, która była omawiana szerokim echem w większości mediów tradycyjnych