Monika Andrzejczak – kim jest ta znana pogodynka? Poznajmy jej życie prywatne! Mąż, dzieci i rodzina

Monika Andrzejczak to prezenterka, która cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Pogodynka, którą zobaczyć możemy w programach informacyjnych Telewizji Polskiej zdobyła serca publiczności nie tylko swoją urodą, ale również profesjonalizmem. Nie dziwi więc fakt, że miłośnicy Moniki Andrzejczak chcą wiedzieć nieco więcej o jej karierze oraz życiu prywatnym. Wiedząc o tym postanowiliśmy zebrać najważniejsze informacje na temat prezenterki w jednym miejscu. Sprawdź, co udało nam się ustalić. 

Monika Andrzejczak – życiorys

Monika Andrzejczak jest znaną prezenterką telewizyjną, która często występuje jako pogodynka. Prowadzi także programy na żywo z różnych miejsc, w których oprócz prognozy pogody opowiada o ciekawostkach turystycznych i lokalnych atrakcjach. Nie lubi się chwalić swoim życiem prywatnym, dlatego nie wiemy, kiedy się urodziła. Wiemy jednak, że pochodzi z Turku. Chodziła do przedszkola w Dąbie i do szkół podstawowych w Cichmianie, Czepowie i Chełmie. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Kole i studiowała Polonistykę i Logopedię na Uniwersytecie Łódzkim.

Monika Andrzejczak – kariera zawodowa

Kwestią, o której możemy powiedzieć najwięcej w przypadku Moniki Andrzejczak jest bez wątpienia jej kariera zawodowa. Kobieta rozpoczęła swoją przygodę w TVP Łódź, regionalnej stacji Telewizji Polskiej, po udanym castingu na pierwszym roku studiów. W stacji tej prowadziła młodzieżowy program “Hity i bity” oraz zapowiadała pogodę. Uczestniczyła też w organizacji finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łodzi. Przystąpiła do egzaminu i zdobyła kartę ekranową w Akademii Telewizyjnej. Dzięki temu, że zapadła w pamięć komisji otrzymała propozycję pracy w Warszawie. W mieście tym pracuje do teraz. Obecnie prezentuje prognozę pogody w TVP Info i TVP 2, czasem również w TVP 1. Monika Andrzejczak nie zapomina o młodych adeptach dziennikarstwa – chętnie udziela szkoleń w szkołach w swoich okolicach. 

Monika Andrzejczak – poznajmy jej rodzinę!

Zainteresowanie uroczą i profesjonalną prezenterką sprawia, że wiele osób chce dowiedzieć się również czegoś o jej rodzinie. Niestety, nie mamy dla nich dobrych wiadomości. Monika Andrzejczak należy do grona osób, które nie przepadają za rozgłosem – nie często udziela wywiadów czy opowiada o sobie. Postanowiła również chronić bliskich przed negatywnymi skutkami popularności. Dlatego też nie wiemy kim są jej rodzice – czym się zajmują lub jak nazywają. Nie wiadomo również, czy kobieta posiada rodzeństwo. Jak widać, jest więc osobą dość tajemniczą, o której wiadomo niewiele.

Monika Andrzejczak – czy jest obecnie w związku?

Jak już wspominaliśmy Monika Andrzejczak nie należy do grona osób, które poruszają prywatne kwestie na forum publicznym. Zależy jej na zachowaniu dyskrecji i nie przepada za tym gdy media mówią o jej osobistych sprawach. Dlatego też w sieci nie znajdziemy żadnych informacji o jej związkach. Nie wiadomo czy jest obecnie z kimś związana, brakuje także jakichkolwiek informacji na temat jej wcześniejszych relacji. Pozostaje nam więc uszanować poglądy pogodynki i pozostawić kwestie jej związków jej samej. 

Monika Andrzejczak – dzieci. Czy je ma? 

Wiele osób, które lubi oglądać prezenterkę na ekranie zastanawia się, czy piękna i miła kobieta jest matką. Jak wiemy, Monika Andrzejczak dokłada szczególnej troski by chronić swoją prywatność, jednak udało nam się ustalić, że na chwilę obecną skupia się na rozwoju kariery zawodowej i nie posiada dzieci. Nie wiemy jednak jakie są jej plany dotyczące macierzyństwa w przyszłości. Kobiecie zależy bowiem przede wszystkim na tym, by mówić o jej dokonaniach zawodowych, nie zaś życiu prywatnym.

Monika Andrzejczak – social media 

Monika Andrzejczak nie dzieli się swoim życiem prywatnym w sieci, mimo że wiele znanych osób to robi, ponieważ jest to prostym sposobem na budowanie swojej rozpoznawalności. Prezenterka nie posiada jednak swoich kont ani na Instagramie, ani na Facebooku. Co ciekawe, w przypadku Facebooka możemy natrafić na konto fanowskie dziennikarki, które tworzone jest przez sympatyków jej urody i profesjonalizmu. Obecnie obserwowane jest przez ok 6 tysięcy osób. Na profilu tym znajdziemy nagrania i zdjęcia pogodynki w trakcie pracy. Warto jednak zaznaczyć, że nie jest to konto prowadzone przez nią czy jej menagera.

Monika Andrzejczak – ciekawostki

Monika Andrzejczak jest osobą, która bardzo stara się chronić swoją prywatność i nie zbyt często mówi o sytuacjach ze swojego życia prywatnego. Dlatego też znalezienie ciekawostek dotyczących prezenterki jest zadaniem trudnym. Niemniej jednak udało nam się dotrzeć do pewnej anegdoty, którą Andrzejczak sama pochwaliła się podczas szkolenia prowadzonego w jednej ze szkół. Monika Andrzejczak zdradziła, że mimo upływu lat i dużego doświadczenia przed kamerami wciąż stresuje się podczas wejść “na żywo”. Zdarza jej się w związku z tym popełniać wpadki takie jak mówienie o temperaturze “minus pięć powyżej zera”. Zazwyczaj jednak szybko reflektuje się i szybko naprawia popełnioną gafę.