Malik Montana (Mosa Ghawsi) – kim jest ten znany raper? Poznajmy jego dzieci i żonę. Ile ma lat? Wiek rapera

Malik Montana a właściwie Mosa Ghawsi, bo takie nosi imię i nazwisko, to jeden z najpopularniejszych raperów w naszym kraju. To osoba, która jest barwna a przy tym kontrowersyjna. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się kim jest prywatnie. Wielu fanów interesuje się także jego karierą zawodową. Wiedząc o tym przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym zgromadziliśmy wszystkie najważniejsze informacje na temat Malika. 

Malik Montana – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Malik Montana, którego prawdziwe nazwisko to  Mosa Ghawsi, to polski raper i producent muzyczny. Urodził się w 1989 roku w Hamburgu w Niemczech, gdzie ukończył edukację podstawową. W wieku nastoletnim razem z bratem zdecydował się na przeprowadzkę do Polski i zamieszkał na Wrzecionie. Malik biegle włada trzema językami: niemieckim, angielskim i polskim, co ma duży wpływ na jego twórczość i pozwala mu dotrzeć do szerokiej publiczności. Zyskał uznanie na polskiej scenie muzycznej, tworząc niepowtarzalne, chwytliwe utwory, które cieszą się popularnością zarówno w naszym kraju jak i za granicą. 

Malik Montana – kariera

Kariera Malika Montany rozpoczęła się w 2008 roku kiedy zaczął nagrywać piosenki w języku angielskim z Sentino – polskim raperem, który obecnie mieszka w Hiszpanii. Jeśli jednak chodzi o sukces na polskim rynku muzycznym wskazać należy datę 2015 kiedy to wraz z Diho i Białasem wydał utwór „NaNaNA”. Wkrótce potem artysta wydał swój pierwszy album o tytule „Naaajak”. W tym samym czasie Malik Montana wszedł w głośny konflikt z Sentino, z którym wspólnie rozpoczynali działalność muzyczną. Sentino wrócił wówczas do Niemiec, a Malik przejął ich markę GM2L. Malik Montana zyskał sławę dzięki licznym hitom, które zdobyły dziesiątki milionów odtworzeń na platformach streamingowych. Do takich utworów należą “Robię Yeah” i “Jagodzianki”, które cieszą się uznaniem słuchaczy.

W 2021 roku Malik Montana został ambasadorem federacji MMA, High League, która organizuje tzw. freak fighty. Ta decyzja artysty pozytywnie wpłynęła na jego rozpoznawalność i wpływ w świecie rozrywki. Organizacja została zablokowana ze względu na powiązania z Czeczenami wspierającymi Rosję w konflikcie z Ukrainą. Mimo to Malik Montana nie spoczywa na laurach i kontynuuje swoją karierę muzyczną, zaskakując fanów swoją twórczością i kolejnymi projektami artystycznymi.

Malik Montana – rodzina

Informacje na temat bliskich Malika Montany są dość ograniczone, ponieważ raper nie mówi zbyt dużo o swoich bliskich. Wiemy jednak, że jego mam ma polsko-greckie korzenie zaś ojciec pochodzi z Afganistanu. Rodzina Malika Montany wyznaje islam, podobnie jak sam artysta. Wiemy również, że raper posiada starszego brata, nie jest on jednak osobą publiczną, dlatego też ustalenie tego kim jest jest obecnie bardzo trudne.

Malik Montana – stan cywilny

Związki osób publicznych często budzą zainteresowanie publiczności. Nie inaczej jest w przypadku Malika Montany. Nie da się jednak ukryć, że relacje rapera z kobietami są dość skomplikowane. Mimo swoich dość frywolnych tekstów przez długi czas był żonaty z kobietą, która jest matką jego dzieci. Nigdy jednak nie pojawiała się ona publicznie – nawet w social mediach artysty. Wiemy jednak, że związek ten nie przetrwał próby czasu. Czy obecnie Malik Montana jest z kimś związany? Tego nie wie nikt. 

Malik Montana – dzieci 

Choć większość ludzi nie widzi kontrowersyjnego rapera w roli ojca prawdą jest, że Malik Montana jest szczęśliwym, spełnionym ojcem dwójki dzieci. Mężczyzna posiada syna imieniem Ilyas oraz córkę Elianę. Malik Montana dba o prywatność swoich dzieci a ich wizerunek pojawia się w social mediach niezwykle rzadko, co więcej, raper nie pokazuje twarzy maluchów. Trudno jest nam więc podać wiek pociech Malika czy jakiekolwiek dodatkowe informacje na ich temat.

Malik Montana – Facebook i Instagram

Malik Montana podobnie jak wielu innych raperów doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak ważna jest w dzisiejszych czasach obecność w sieci. Aktywność w social mediach jest niezwykle ważna w promocji płyt, piosenek oraz wydarzeń z uczestnictwem artysty. Dlatego też Malik Montana jest bardzo aktywny w portalach społecznościowych, szczególnie na Instagramie. Malik Montana ma imponującą liczbę obserwujących na Facebooku (581 tys.) i na Instagramie (1,3 mln). Artysta często dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z sesji, koncertów i codziennych sytuacji, pokazując im swój świat z bliska. Korzystając z tych platform społecznościowych nawiązuje interakcję z fanami i wzmacnia ich więź z nim jako ulubionym artystą.

Malik Montana – ciekawostki z życia

Kontrowersje wokół twórczości Malika Montany nie mijają. Twórca regularnie naraża się na krytykę ze strony środowisk feministycznych, ze względu na swoje szowinistyczne i uprzedmiatawiające kobiety teksty piosenek. Jedną z osób, która ostro krytykuje jego działalność jest aktywistka Maja Staśko. Choć sama walczyła w organizacji MMA sygnowanej jego nazwiskiem nie szczędzi nie tylko ostrych komentarzy, ale również podejmuje działania doprowadzające do odwołania niektórych występów artysty. Angażując swoich obserwujących sprawiła, że nie odbył się jego koncert na juwenaliach jednej z uczelni oraz na pikniku rodzinnym.