Małgorzata Opczowska – kim jest znana dziennikarka i żona Jacka Łęskiego? Wiek, mąż i życie prywatne gwiazdy

Małgorzata Opczowska jest jedną z dziennikarek i prezenterek telewizyjnych, które wyróżniają się nie tylko urodą, ale również charyzmą i profesjonalizmem. Nic więc dziwnego, że jest osobą, która cieszy się sympatią i uznaniem widzów. Wiele osób jest jej ciekawych i zastanawia się jak wyglądała jej kariera zawodowa. Inne zaś są ciekawe, jak wygląda życie prywatne Małgorzaty Opczowskiej. Wiedząc o tym przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym zamieszczamy wszystkie fakty z jej życia, które można ustalić. 

Małgorzata Opczowska – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Małgorzata Opczowska jest znaną dziennikarką i prezenterką. Przyszła na świat 6 stycznia 1988 roku w Krakowie. Oznacza to, że już niedługo świętować będzie 36 urodziny. Kraków jest jej rodzinnym miastem, o czym często wspomina w rozmowach, podkreślając, że pochodzi z długiej linii Krakowian. W młodości pasjonowała się amerykańskimi filmami o tematyce prawniczej i marzyła o tym, by kiedyś pomagać ludziom jako prawniczka. Z tego właśnie powodu zdecydowała się na studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim, które ukończyła z sukcesem. Jednak nie związała z tym zawodem swojej przyszłości, ponieważ jak mówiła w mediach pierwsze zderzenie z rzeczywistością prawników było dla niej bardzo rozczarowujące. Stwierdziła, że bardziej pomocna będzie nagłaśniając sprawy, które tego wymagają. Tak właśnie zaczęła się jej przygoda z dziennikarstwem, która trwa do dziś.

Małgorzata Opczowska – kariera

Małgorzata Opczowska już jako studentka miała kontakt z tradycyjnymi mediami. Chcąc podreperować swój budżet, zgłaszała się na castingi do różnych produkcji telewizyjnych i zdobywała pierwsze doświadczenia w branży. Na początku zajmowała się researchem, czyli poszukiwaniem informacji do artykułów i programów. Potem pracowała jako reporterka, dokumentalistka i prezenterka. Tworzyła własne programy, które cieszyły się popularnością wśród widzów, takie jak: „Granie na śniadanie”, „Apetyt na kasę” i „Mania grania”. Przez pewien czas była zatrudniona w stacji TVN. Od kilkunastu lat współpracuje z Telewizją Polską, gdzie realizuje programy i relacje na żywo. Jest także jedną z prowadzących program “Pytanie na śniadanie”.

Małgorzata Opczowska – rodzina

Małgorzata Opczowska jest jedną z tych osób, która stara się zachować swoją prywatność oraz chronić osoby, które bliskie są jej sercu. Doskonale bowiem wie, że osoby publiczne zmagają się z różnymi, nie zawsze pozytywnymi opiniami. Dlatego też nieczęsto mówi o swojej rodzinie i nie wiemy zbyt wiele na jej temat. Wyjątek zrobiła dla nieżyjącego już ojca – Tadeusza Opczowskiego. Kobieta opowiedziała o tym, że była z nim silnie związana i mocno przeżyła jego chorobę oraz śmierć. Ojciec Małgorzaty Opczowskiej zmagał się bowiem z chorobą nowotworową.

Małgorzata Opczowska – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem? 

Jak wspominaliśmy, Małgorzata Opczowska to osoba troszcząca się o swoją prywatność. Wyraźnie rozdziela życie zawodowe i karierę od kwestii osobistych. Z tego właśnie powodu nie udało nam się ustalić jak wyglądały jej związki w przeszłości. Wiemy natomiast, że obecnie jest szczęśliwą mężatką. Jej wybrankiem jest Jacek Łęski. Mężczyzna jest starszy od Opczowskiej o 23 lata, jednak tak spora różnica wieku nie stanowi problemu w przypadku tej pary. Pobrali się w 2021 roku i obecnie mieszkają w Warszawie. Mąż prezenterki pełni funkcję korespondenta wojennego, co wiąże się z koniecznością wyjazdów oraz sporym ryzykiem. Bywa to dla dziennikarki dość stresujące, mimo to stara się wspierać swojego męża w jego karierze i drodze zawodowej.

Małgorzata Opczowska – dzieci

Rodzicielstwo Małgorzaty Opczowskiej nie stanowi tajemnicy. Kobieta jest bardzo dumna ze swojego syna i chętnie o nim mówi. Maksymilian, bo tak ma na imię syn prezenterki ma obecnie 9 lat. Jest owocem poprzedniego związku Małgorzaty Opczowskiej, w sieci nie znajdziemy jednak informacji o tym, kim jest jego ojciec. Obecnie wychowuje dziecko z obecnym mężem, który otacza chłopca miłością i troską.  W wywiadach prezenterka często chwali się, że jej syn jest uśmiechnięty i inteligentny, a do tego od małego interesuje się książkami i chętnie po nie sięga.

Małgorzata Opczowska – Facebook i Instagram

Małgorzata Opczowska to prezenterka telewizyjna, która nie unika nowych mediów i internetu. Korzysta z portali społecznościowych, by być w kontakcie z widzami. Ma swój fanpage na Facebooku, który ma prawie 5 tysięcy obserwujących. Znacznie popularniejsza jest na Instagramie. Na tym portalu jest też bardziej aktywna.. Jej profil na tym portalu śledzi ponad 60 tysięcy osób, a ona sama często się tam udziela. Publikuje swoje selfie, zdjęcia z pracy i wyjazdów. Lubi też pokazywać swoje życie na instastory.

Małgorzata Opczowska – ciekawostki z życia

Małgorzata Opczowska wraz z mężem posiadają bardzo duże i piękne mieszkanie, które zaprezentowała fotoreporterowi z serwisu AKPA. Mieszkanie znajduje się na Mokotowie i jest urządzone w stylu glamour. Dominują w nim biel, złoto i marmury. Najważniejszym miejscem w mieszkaniu jest kuchnia z jadalnią. W kuchni króluje mąż dziennikarki, który pasjonuje się gotowaniem. To właśnie on przygotowuje posiłki dla całej rodziny.