Małgorzata Kukuła – kim jest ta znana dziennikarka i ile ma lat? Kim jest jej mąż i czy ma dzieci? Poznajmy jej życiorys

Prezenterki telewizyjne często budzą zainteresowanie widzów, którzy chcą wiedzieć o nich nieco więcej. To piękne profesjonalistki, które zachwycają nienagannym wyglądem, dykcją i pięknym uśmiechem. Jedną z takich osób jest Małgorzata Kukuła. Nic więc dziwnego, że internauci często poszukują informacji na temat jej życia zawodowego oraz prywatnego. Chcąc ułatwić im nieco to zadanie zgromadziliśmy wszystkie najważniejsze informacje na temat Małgorzaty Kukuły w jednym miejscu. Zapraszamy do lektury. 

Małgorzata Kukuła – życiorys

Małgorzata Kukuła to znana dziennikarka, która w tym roku obchodzi swoje 40. urodziny. Urodziła się 30 maja 1983 roku w małej wsi pod Wadowicami, gdzie spędziła swoje dzieciństwo i młodość. Od zawsze interesowała się literaturą i językami, dlatego po maturze wybrała się do Krakowa, aby studiować komparatystykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Tam zdobyła wiedzę i umiejętności, które pozwoliły jej rozpocząć karierę dziennikarską. Przez wiele lat pracowała w różnych mediach, działała również jako redaktorka.

Małgorzata Kukuła – przebieg kariery

Małgorzata Kukuła jest znana jako prezenterka telewizyjna, ale jej kariera zawodowa nie zaczęła się od pracy w mediach. Zanim została dziennikarką, pracowała jako redaktorka w Wydawnictwie Księgarni Naukowej, co wynika z jej profilu branżowego na portalu Goldenline. W 2010 roku dołączyła do stacji TVN jako reporterka i przez 4,5 roku podróżowała po Polsce, nagrywając reportaże na różne tematy do bloku “Dzień na żywo”. W 2014 roku awansowała na prezenterkę i od tego czasu prowadzi program informacyjny “Wstajesz i wiesz”. Małgorzata Kukuła marzy o stworzeniu własnego, autorskiego programu, ale uważa, że to cel na kilka najbliższych lat.

Małgorzata Kukuła – co wiadomo o jej rodzinie?

Wiele osób śledzących poczynania prezenterki zastanawia się jak wygląda jej życie prywatne i rodzinne. Niestety, w sieci nie znajdziemy żadnych informacji na ten temat. Małgorzata Kukuła jest bowiem osobą, która chce być kojarzona przez swój profesjonalizm i talent. Bardzo dba o swoją prywatność i w rozmowach z mediami praktycznie nie porusza kwestii związanych z rodziną. Nie wiemy więc kim są jej rodzice oraz czy posiada rodzeństwo.

Małgorzata Kukuła – stan cywilny. Czy jest obecnie w związku?

Nie da się ukryć, że widzowie często są zainteresowani życiem osobistym i związkami prezenterek, które są przez nich lubiane. Nie inaczej jest w przypadku Małgorzaty Kukuły. Nie da się jednak ukryć, że kobieta dba o to, by zbyt wiele informacji na ten temat nie wypłynęło do sieci. Obecnie wiemy jedynie, że kilka lat temu partnerem dziennikarki stał się kolega z branży – prezenter Michał Żebrowski. Ponieważ para prowadziła wspólnie weekendowy program na żywo trudno było to ukryć.

Małgorzata Kukuła – dzieci. Czy je ma? 

Bardzo podobnie sprawa wygląda w przypadku macierzyństwa Małgorzaty Kukuły. Tutaj ponownie natykamy się na starannie postawioną przez nią granicę, za którą utrzymuje swoje życie prywatne. W sieci nie znajdziemy żadnych doniesień potwierdzających, że kobiet ma dzieci. Nigdzie jednak nie wypowiadała się na temat tego, że ich nie posiada. Możemy więc jedynie zaakceptować jej chęć zachowania tej kwestii dla siebie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jennifer (@movie.claps)

Małgorzata Kukuła –  social media. Czy ma Facebooka i Instagrama? 

Obecność w internecie może być bardzo pomocna w budowaniu popularności. Wie o tym wielu dziennikarzy oraz prezenterów telewizyjnych, którym zależy na tym, by ich nazwisko było kojarzone przez odbiorców. Czy jednak Małgorzata Kukuła jest obecna w social mediach? Jak podkreślaliśmy, jest to osoba, która nie przepada za obnoszeniem się ze swoją prywatnościa i woli zostawić pewne sprawy dla siebie i bliskich. Nie oznacza to jednak, że całkowicie zrezygnowała z obecności w sieci. Przede wszystkim bardzo dobrze buduje własną markę osobistą, ponieważ jest aktywna na portalach branżowych takich jak LinkedIN czy Goldenline gdzie szczyci się swoimi osiągnięciami zawodowymi. To jednak nie wszystko. Kobieta posiada także własne konto na Instagramie, nie jest ono jednak dostępne dla każdej osoby, która je odwiedzi. Profil jest prywatny, co oznacza, że aby dowiedzieć się co publikuje na nim prezenterka musimy wysłać zapytanie o obserwowanie go. Dopiero po potwierdzeniu przez dziennikarkę możemy śledzić jej aktywność. Mimo to Małgorzata Kukuła nie może narzekać na brak popularności. Jej konto obserwuje obecnie prawie 17 tysięcy osób.

Małgorzata Kukuła – co jeszcze musimy o niej/nim wiedzieć?

Choć Małgorzata Kukuła jest popularną prezenterką telewizyjną, nie uważa się za celebrytkę i nie lubi być nią nazywana. Nie angażuje się w dyskusje z widzami w sieci, zwłaszcza po tym, jak została zaatakowana za swoją opinię o kociarzach. Jeden z internautów posunął się nawet do przesłania jej filmu z okrutnym traktowaniem zwierzęcia, sugerując, że jej wypowiedzi mogą doprowadzać do tak skandalicznych zachowań. To było dla niej bardzo bolesne przeżycie. Małgorzata Kukuła dba o swoją kondycję fizyczną i psychiczną, uprawia jogę i inne formy aktywności. Nie interesują ją huczne imprezy ani nocne zabawy. Wolny czas najchętniej spędza w domu z ciekawą lekturą.