Klimat GFE – co to jest i co warto wiedzieć?

Każdy z nas ma swoje potrzeby związane nie tylko z bliskością fizyczną, ale również emocjonalną. Nic więc dziwnego, że rynek usług towarzyskich oferuje nam różnorodne formy ich świadczenia. Jedną z nich są spotkania w klimacie GFE. Czym są? Postanowiliśmy sprawdzić i odpowiedzieć na to pytanie. 

Klimat GFE – co to jest?

Zacznijmy od wyjaśnienia czym właściwie jest klimat GFE. Mówiąc najprościej, GFE to skrót od angielskich słów “Girlfriend experience” czyli doświadczenie z dziewczyną, partnerką. Oznacza to, że spotkania w klimacie GFE obejmują nie tylko stosunek seksualny ale również bliskość emocjonalną. Ten rodzaj spotkań może dotyczyć dwóch osób, które spotykają się po raz pierwszy i chcą zapewnić sobie komfort i intymność podczas spotkania, znacznie częściej jednak odnosi się to do pewnego zakresu usług seksualnych.

Klienci, którzy decydują się na skorzystanie ze spotkania w klimacie GFE mogą liczyć nie tylko na odbycie stosunku, ale również wszystkie elementy, które znamy z randek w związkach. Spotkania GFE bardzo często obejmują więc spacer, romantyczną kolację, rozmowy, okazywanie sobie czułości poprzez niewinne gesty. W tym przypadku nie kładzie się nacisku wyłącznie na seks jak to ma miejsce w przypadku korzystania z usług “dziewczyn na telefon”, lecz na ogólne doświadczenie. Kobieta świadcząca usługi tego typu wciela się w rolę dziewczyny swojego klienta. Oferuje mu więc również emocjonalną bliskość oraz szansę na spędzenie czasu w miły sposób. 

Skąd wziął się pomysł na spotkania GFE?

Rynek usług towarzyskich i seksualnych jest jednym z tych, który musi być elastyczny i dopasowywać się do potrzeb klientów. Te zaś mogą być bardzo różne. Niektórzy mężczyźni poszukują gorącego seksu, chcą spełnić swoje najskrytsze fantazje, dominować lub też być zdominowanym. Zależy im na tym, by przeżyć stosunek, który całkowicie będzie odbiegał od “grzecznego” seksu jaki znają. Czasem jest jednak całkowicie inaczej.

Wiele pracownic seksualnych zauważyło, że istnieje spora grupa klientów, którym zależy nie tyle na ognistym seksie, co na możliwości przytulenia się, delikatnych pieszczotach czy rozmowie. Istnieje grono mężczyzn, którzy korzystają z usług towarzyskich, ponieważ chcą się po prostu “wygadać”. Właśnie dla takiej grupy mężczyzn powstały spotkania w klimacie GFE, które zapewniają im nie tylko fizyczną bliskość, ale również możliwość spędzenia czasu z drugą osobą, cieszenia się jej bliskością i wzajemnymi emocjami i gestami. To namiastka relacji, która potrafi zaspokoić choć na pewien czas emocjonalne potrzeby człowieka.

szczesliwa para

Spotkania w klimacie GFE – jak wyglądają?

Mówiąc o spotkania w klimacie GFE warto wspomnieć, że nie ma jednego uniwersalnego scenariusza, według którego powinny się odbywać. Wszystko bowiem zależy od ustaleń między dwoma osobami, ich potrzeb oraz granic jakie mają. Niemniej jednak spotkania GFE opierają się nie tylko na seksie, ale również na wspólnym spędzaniu czasu. Bardzo często spotkania takie zaczynają się od wspólnego wyjścia na drinka czy eleganckiej kolacji. Mogą również być zapoczątkowane wspólnym wyjściem na imprezę czy bankiet. Podczas spotkania para ma szansę porozmawiać, bardzo często pojawiają się komplementy, czułe słówka, przytulenia a nawet pocałunki.

Po zakończonym wyjściu uczestnicy spotkania najczęściej przenoszą się do domu. Wówczas może pojawić się masaż, wspólne pieszczoty, kąpiel oraz stosunek seksualny. Bardzo ważne jest ustalenie wcześniejszych zasad i reguł. Ponadto, mężczyzna który chce skorzystać ze spotkania w klimacie GFE powinien pamiętać, że mimo iż profesjonalizm kobiet świadczących te usługi może sprawić, że poczują się oni prawdziwie otoczeniu uczuciem i troską nadal jest to wyłącznie usługa towarzyska. Nie powinno więc iść za nią zaangażowanie emocjonalne. Jest to niezwykle istotne dla bezpieczeństwa obu stron.

Czy spotkania w klimacie GFE są popularne?

Wiele osób, które dowiaduje się o spotkaniach w klimacie GFE dziwi się, że istnieje taka forma usług towarzyskich. W naszym kraju wciąż jest ona bowiem czymś nowym, co dopiero zyskuje na popularności. Warto jednak mieć świadomość, że klimat GFE cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mężczyzn korzystających z usług seksualnych. W dzisiejszych czasach, kiedy żyjemy w ciągłym pędzie i biegu oraz zmagamy się z ogromnym stresem często potrzebujemy nie tylko zaspokojenia naszych potrzeb seksualnych, ale również bliskości, więzi emocjonalnej, wsparcia i ukojenia płynącego z towarzystwa drugiej osoby. Spotkania w klimacie GFE dają nam namiastkę tego co prawdziwy związek. Dlatego też wśród osób samotnych, które nie znalazły jeszcze osoby, z którą chciałyby dzielić swoją codzienność są bardzo popularne, ponieważ pozwalają choć na chwilę zapełnić pewną istniejącą ich w życiu pustkę. 

Podsumowując, spotkania w klimacie GFE to dość ciekawa, niecodzienna forma usług towarzyskich, która cieszy się zainteresowaniem wśród mężczyzn w różnym wieku – niezależnie od ich wykształcenia czy pozycji zawodowej. Jest to bowiem odpowiedź na potrzeby osób, które szukają nie tylko mechanicznego seksu, ale również towarzystwa i bliskości.