Kevin Mglej – kim jest chłopak Roksany Węgiel i ile ma lat? Czy ma dziecko i kim są jego rodzice?

O Kevinie Mgleju zrobiło się bardzo głośno ze względu na związek, w który wszedł. Nie da się jednak ukryć, że mężczyzna już wcześniej był obecny w show biznesie. Obecnie jednak jest osobą, która budzi ogromne zainteresowanie wśród internautów, którzy ciekawi są zarówno jego życia prywatnego, jak i zawodowego. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych czytelników postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu. Serdecznie zapraszamy do lektury naszego artykułu. 

Kevin Mglej – życiorys

Kevin Mglej to warszawiak, który przyszedł na świat w grudniu 1996 roku. Choć ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim, wybrał inną ścieżkę zawodową, o której piszemy więcej w następnym akapicie. Nie wiemy zbyt wiele o jego życiu przed rozpoczęciem kariery muzycznej, jednakże na jego profilu na Linked.in można znaleźć informację, że był wolontariuszem i odbył staże w ONZ i Ministerstwie Spraw Zagranicznych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez KevinMglej (@kevinmglej)

Kariera zawodowa Kevina Mgleja

Kevin Mglej to człowiek orkiestra, który ma wiele pasji i zainteresowań. Jego główną dziedziną jest muzyka – pisze utwory dla znanych polskich artystów, takich jak Viki Gabor czy Justyna Steczkowska. Jest również założycielem i dyrektorem firmy House of Hype, która zajmuje się promocją muzyczną. Nie ogranicza się jednak do jednej branży – współpracował z agencją reklamową i stworzył Wolf House razem z Jeremim Sikorskim i Andrzejem Jaworskim. Od 2021 roku tworzy też własną muzykę pod pseudonimem Ratel. Jego najpopularniejszy singiel to “Biała Sukienka”.

Rodzina Kevina Mgleja – co o niej wiemy?

Choć Kevin Mglej nie unika wypowiedzi publicznych oraz jest aktywny w sieci jednocześnie jest osobą, która pewne aspekty swojego życia chce zachować dla siebie. Jego rodzina jest tego doskonałym przykładem. W sieci nie znajdziemy o niej praktycznie żadnych informacji. Nie wiemy kim są jego rodzice oraz czym się zajmują. Nie wiadomo również, czy mężczyzna posiada rodzeństwo. Jak widać Kevin Mglej o wiele chętniej mówi o swojej karierze oraz związkach z kobietami. Pozostaje nam więc to jedynie uszanować.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez KevinMglej (@kevinmglej)

Życie prywatne Kevina Mgleja

Chyba każdy, kto choć trochę interesuje się życiem gwiazd wie, że Kevin Mglej jest w nieco kontrowersyjnym ale jednocześnie bardzo szczęśliwym związku. Jego serce podbiła Roksana Węgiel, która w 2018 roku wygrała Eurowizję Junior. Para jest razem od grudnia 2022 roku, ale dopiero niedawno zdecydowała się ujawnić swój związek. Piosenkarka i producent muzyczny poznali się w studiu nagraniowym, gdzie zrodziło się między nimi uczucie. Teraz nie kryją się ze swoją relacją i często pokazują się razem na zdjęciach. Roksana Węgiel jest o 8 lat młodsza od swojego partnera, ale to nie stanowi dla nich problemu. Nieco inny pogląd na ten temat miały plotkarskie portale, które krytykowały relację pary. Wynikać może to z faktu, że Kevin Mglej ma za sobą inną znaczącą relację, która zakończyła się w nienajlepszej atmosferze.. Przez kilka lat był związany z aktorką Malwiną Dubowską, z którą ma dziecko. Malwina Dubowska jest znaną twarzą polskiej telewizji. Zagrała w takich serialach jak Belfer, Na Wspólnej, Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, O mnie się nie martw czy Komisarz Alex. Aktorka urodziła się 17 lipca 1998 roku w Łodzi i ma obecnie 24 lata.

Kevin Mglej – czy jest ojcem?

Mówiąc o Kevinie Mgleju nie sposób nie wspomnieć o tym, czy mężczyzna posiada dzieci. W związku z jego nawiązaniem relacji z Roksaną Węgiel pojawiło się w tym temacie wiele zapytań oraz krytycznych głosów. Wynika to z faktu, że Kevin Mglej posiada dziecko – syna, który jest owocem poprzedniego związku Kevina Mgleja z aktorką Malwiną Dubowską. Chłopiec niedługo będzie obchodził swoje czwarte urodziny, ponieważ urodził się 28 stycznia 2020 roku. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez KevinMglej (@kevinmglej)

Facebook i Instagram – Kevin Mglej w social mediach

Kevin Mglej jest jedną z tych osób, które są aktywne w sieci ponieważ doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach internet stanowi doskonałe źródło promocji swojej osoby oraz projektów, w których bierze się udział. Dlatego też, podobnie jak wielu innych celebrytów postawił na obecność na Instagramie. Jeśli chodzi o Facebook mężczyzna posiada na tym portalu jedynie prywatne konto stworzone z myślą o znajomych. Nieco inaczej sprawa wygląda na Instagramie. Kevin Mglej jest tu znacznie bardziej aktywny i zgromadził nieco ponad 30 tysięcy obserwujących. Dzieli się tu kadrami ze swojego życia jak również efektami swojej twórczości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez KevinMglej (@kevinmglej)

Ciekawe informacje z życia Kevina Mgleja

Obecnie Kevin Mglej wydaje się być osobą rodzinną, która mimo tego, że zdecydowała się na rozstanie z matką swojego dziecka pozostaje z nią w dobrych kontaktach oraz troszczy się o swoje dziecko. W sieci jednak wciąż możemy natrafić na kontrowersje dotyczące mężczyzny. Jego poprzednia partnerka jest osobą aktywna w social mediach. W momencie, kiedy dochodziło do zakończenia ich relacji publikowała emocjonalne instastory, w których informowała nie tylko swoich obserwatorów ale również fanów Kevina Mgleja, że mężczyzna wyrzucił ją z domu z małym dzieckiem. Wspominała także o sytuacjach, w których na koncie pozostaje jej 10 złotych i musi prosić o pomoc swoich rodziców. Miejmy nadzieję, że takie sytuacje należą już do przeszłości a Kevin Mglej dojrzał i rozumie, iż zakończenie relacji nie oznacza braku odpowiedzialności za dziecko.