Justyna Łuszcz – kim jest żona Magika, czyli Piotra Łuszcza? Wiek, syn i życie prywatne. Co się z nią teraz dzieje?

Magik, czyli Piotr Łuszcz, był jednym z najbardziej wybitnych i charakterystycznych raperów w naszym kraju. Jego twórczość zdobyła serca tysięcy miłośników hip hopu w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że nawet po latach od jego tragicznej śmierci wielu fanów wspomina nie tylko Magika, ale również osoby, które były z nim związane. Jedną z nich jest Justyna Łuszcz – żona znanego rapera. Jak dziś wygląda jej życie rodzinne i zawodowe? Czym się zajmuje? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

Justyna Łuszcz – życiorys

Nie da się ukryć, że choć nazwisko Justyny Łuszcz jest powszechnie znane ona sama jest bardzo tajemniczą postacią, o której wiadomo naprawdę niewiele. Nigdy nie zależało jej na tym, by budować swoją rozpoznawalność – również w czasie związku z Magikiem. Z tego właśnie powodu nie znamy dokładnej daty urodzenia kobiety. Wiedząc, że różnica wieku pomiędzy nią a Piotrem Łuszczem nie była duża możemy założyć, że obecnie ma ok 43-45 lat. Urodziła się w Katowicach i w tym mieście spędziła dzieciństwo oraz młodość. Nie wiemy jednak nic na temat jej wykształcenia czy pasji. Obecnie żyje spokojnie, z dala od zainteresowania publiczności. Mimo to, zawsze będzie pamiętana jako kochana żona Piotra Łuszcza, artysty, który był legendą polskiego rapu.

Justyna Łuszcz – kariera zawodowa

Justyna Łuszcz nigdy nie była związana z show-biznesem i nie pracowała w branży muzycznej czy mediowej. To dość tajemnicza osoba, która od zawsze nie przepadała za blaskiem fleszy, popularnością czy rozgłosem. Nawet po śmierci Magika zdecydowała się na udzielenie tylko jednego wywiadu, który do dziś jest przetwarzany w mediach, ponieważ stanowi jedyne źródło informacji o tej kobiecie. Nie udało nam się więc ustalić czym zajmowała się Justyna Łuszcz ani co robi obecnie. Pozostaje nam więc jedynie uszanować jej decyzję o rezygnacji z życia publicznego. 

Justyna Łuszcz – co wiemy o jej rodzinie?

Justyna Łuszcz jest osobą bardzo konsekwentną jeśli chodzi o ochronę swojej prywatności. Doskonale wie, że opinie jakie dotykają osób publicznych mogą być różne, często bardzo krzywdzące. Dlatego też nigdy nie poruszała tematu swojej rodziny. Nie wiemy kim są jej rodzice ani czym się zajmują. Nie wiadomo także czy kobieta posiada rodzeństwo. 

Justyna Łuszcz z mężem

Justyna Łuszcz – stan cywilny. Czy jest obecnie w związku? 

Justyna Łuszcz wdową po Magiku, czyli po Piotrze Łuszczu, który tragicznie zmarł w wyniku samobójstwa w 2000 roku. Para związała się ze sobą jako młodzi ludzie, szybko przydarzyła im się również nieplanowana ciąża. Mimo silnego uczucia, które ich łączyło nie byli w stanie żyć ze sobą, co po części wynikało z trudnego charakteru Piotra Łuszcza. Para rozstała się i planowała rozwód już na jakiś czas przed śmiercią rapera. Obecnie Justyna Łuszcz dba o swoją prywatność, dlatego też nie wiemy, czy jest z kimś związana. 

Justyna Łuszcz – dzieci. Czy je ma? 

Osoby śledzące twórczość i karierę Magika wiedzą, że miał on syna Filipa, o którym mówił nieraz w swoich utworach. Justyna Łuszcz jest matką tego chłopca. Syn kobiety przyszedł na świat w 1997 roku. Co ciekawe, młody mężczyzna postanowił iść w ślady swojego ojca i próbuje kariery w branży muzycznej. Początkowo nagrywał pod pseudonimem Fejz, obecnie nosi przydomek Jestm. Nie powtórzył jednak do tej pory sukcesu swojego ojca. 

Justyna Łuszcz – social media. Czy ma Facebooka i Instagrama?

Justyna Łuszcz jest jedną z tych osób, które nie potrzebują rozgłosu. Po burzliwym związku z raperem i wydarzeniami związanymi z jego śmiercią postanowiła całkowicie odciąć się od mediów. Dotyczy to nie tylko mediów tradycyjnych, ale również internetu. Nie znajdziemy jej kont ani na Facebooku, ani też na Instagramie. Co prawda, wpisując w wyszukiwarki to imię i nazwisko możemy natrafić na kilka profili o tych samych danych, jednak nie ma żadnej pewności, czy którekolwiek z nich należy do żony Magika. Co więcej, są to konta prywatne, które nie publikują publicznych informacji.  

grób Magika

Justyna Łuszcz – ciekawostki

Jak kilkukrotnie wspominaliśmy Justyna Łuszcz nie jest osobą publiczną i obecnie całkowicie zniknęła z mediów koncentrując się na swoim życiu prywatnym. Dlatego też wszystkie ciekawostki, które udało nam się ustalić dotyczą jej związku z Magikiem. W sieci możemy znaleźć informacje na temat tego, że para poznała się w klubie rockowym a ich relacja była pełna spontaniczności oraz niespodzianek. Piotr Łuszcz był osobą niezwykle kreatywną jeśli chodzi o organizowanie niespodziewanych spotkań i randek. Pomimo trudności, które doprowadziły do separacji pary darzyli się bardzo silnym, gorącym uczuciem i nie zaprzestali kontaktu.