Julia Pelc – kim jest ta influencerka i ile ma lat? Czy ma konto na OnlyFans?

Julia Pelc, szerszej publiczności znana jako Queen of the Black to jedna z tych osób, które od dziecka były aktywne w internecie i występowały publicznie. To co początkowo było dla tej młodej osoby doskonałą zabawą szybko odwróciło się przeciwko niej. Młoda dziewczyna nie poradziła sobie z popularnością i stała się przedmiotem internetowego hejtu. Wynikało to z licznych, kontrowersyjnych zachowań, które prezentowała w sieci. Obecnie próbuje odbudować swoją popularność i odzyskać równowagę psychiczną. Co jeszcze wiemy o Julii Pelc? Przekonajmy się.

Julia Pelc – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Queen of the Black, bo taki pseudonim przybrała Julia Pelc w sieci to bardzo młoda osoba. Urodziła się 14 listopada 2003 roku. Jej miejsce urodzenia nie jest nam znane, niemniej jednak jest osobą, która jest mocno związana z Warszawą, przez co możemy założyć, że pochodzi z tego właśnie miasta. Bardzo szybko, bo zaledwie jako 12 latka zaczęła nagrywać filmy w sieci co niestety miało negatywne konsekwencje dla jej edukacji. Dziewczynie nie udało się ukończyć szkoły średniej, ponieważ skupiała się głównie na obecności w sieci. Nie rozpoczęła również dalszej edukacji. 

Julia Pelc – kariera

Julia Pelc to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego internetu. Znana jako Queen of The Black, zyskała popularność dzięki swoim filmom na YouTube i TikTok, w których pokazywała swoje codzienne życie, styl ubierania, tatuaże i związek z innym youtuberem – Czuuxem. Jednak po rozpadzie tego związku, kariera Julii Pelc zaczęła podupadać. Dziewczyna borykała się z problemami psychicznymi, podejmowała wątpliwe współprace reklamowe i straciła sympatię swoich fanów. Próbowała odzyskać swoją dawną sławę, biorąc udział w walkach freak fightowych, ale przegrała oba pojedynki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Julia Pelc (@queenoftheblack3)

Julia Pelc – rodzina

O rodzinie Julii Pelc nie wiadomo zbyt wiele. Jej matką jest Patrycja Relska – początkowo pojawiała się ona w mediach razem z córką. Rodzice Julii Pelc są po rozwodzie, kim jest jej tata – nie udało nam się ustalić. Wiadomo, że dziewczyna jest jedynaczką.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Julia Pelc (@queenoftheblack3)

Julia Pelc – czy jest w związku?

Pomimo młodego wieku Julia Pelc ma za sobą kilka związków romantycznych, które zazwyczaj kończyły się głośnym rozstaniem. Jej pierwszym chłopakiem był raper i Youtuber Czuux, czyli Piotr Czupryn. Wydawało się, że związek ten ma pozytywny wpływ na Julię, która wówczas nieco złagodziła swój kontrowersyjny wizerunek. Po czasie okazało się jednak, że Czuux miał stosować wobec Julii przemoc psychiczną, groził jej oraz zabraniał kontaktu z niektórymi osobami. Wpływał także na to co nosi i jak wygląda dziewczyna. Gdy para rozstała się przez pewien czas Julia Pelc udawała, że jest w związku ze znanym tiktokerem. Szybko jednak okazało się, że jest to jedynie kłamstwo “dla wyświetleń”. Następnie przez kilka miesięcy była związana z młodym chłopakiem o pseudonimie Neon”. Para prowadziła bardzo imprezowy styl życia a ich relacja zakończyła się głośnym rozstaniem, po którym Julia przeszła załamanie psychiczne i okaleczyła się podczas transmisji live. Obecnie od ponad roku związana jest ze swoim rówieśnikiem Sebastianem. Para miała kilka poważnych kryzysów i głośnych rozstań, pojawiały się nawet doniesienia, jakoby Sebastian stosował wobec Julii przemoc. Para pogodziła się jednak. Od kilku miesięcy przebywają poza granicami Polski podróżując po azjatyckich krajach. Zatrzymywali się między innymi na Bali czy w Tajwanie. Julia wyraźnie odżyła, nie wybuchają już też żadne skandale związane z tą relacją.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Julia Pelc (@queenoftheblack3)

Julia Pelc – dzieci

Julia Pelc jest jeszcze bardzo młodą kobietą, co więcej dopiero od niedawna tworzy w miarę stabilną i zgodną relację. W jej przypadku jest więc zdecydowanie zbyt wcześnie by mówić o macierzyństwie. Nie posiada dzieci oraz nigdy nie wypowiadała się na temat tego, czy chce założyć rodzinę w przyszłości. Biorąc pod uwagę jej młody wiek, na tego typu decyzje ma jeszcze bardzo dużo czasu.

Julia Pelc – Facebook i Instagram

Social media są dla Julii Pelc bardzo ważne i praktycznie od zawsze była w nich obecna. Niestety, jej kontrowersyjne treści sprawiały, że jej profile często były banowane. Obecnie na Facebooku posiada wyłącznie prywatny profil. Przez pewien czas była dostępna na Instagramie pod nickiem @cryingjulcia. Zdołała nawet odbudować swoją społeczność i zgromadzić kilkaset tysięcy obserwujących. Na chwilę obecną jednak jej konto wygląda na ponownie zbanowane – nie da się go odnaleźć w wynikach wyszukiwania.

Julia Pelc – ciekawostki z życia

Kontrowersje wokół Julii Pelc nie cichną i jest ich naprawde sporo. Dziewczyna ma w swojej historii wiele błędów oraz zachowań, które są bardzo negatywnie oceniane. Wśród nich wymienić możemy między innymi reklamę “scamu”, czyli produktów pochodzących z Chin, które sprzedawane są w Polsce po znacznie zawyżonej cenie. Ogromną burzę wywołała również zbiórka na operację psa. Julka twierdziła, że jej pies musi zostać poddany operacji. Nigdy jednak do niej nie doszło a przedstawione przez nią rozliczenie zbiórki było niekompletne. Wiele osób ma jej za złe również to, że mając zaledwie 18 lat zaczęła działalność na portalu Only Fans, gdzie udostępnia płacącym za to subskrybentom pikantne zdjęcia i nagrania – solo oraz ze swoimi partnerami.