Gdzie mieszka Cejrowski? Światowy podróżnik i jego domy

Wojciech Cejrowski to zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim krajobrazie medialnym, znany z niegasnącej pasji do podróżowania i odkrywania nowych kultur. Ale „gdzie mieszka Cejrowski?” – to pytanie, które może nasunąć się wielu z nas. Jak na prawdziwego podróżnika przystało, Cejrowski ma wiele miejsc, które nazywa domem.

Domy w Ameryce: Teksas, Arizona i Meksyk

Na stałe Cejrowski mieszka w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Fort Worth, aglomeracji Dallas, w stanie Teksas. Ten stan, ze swoją bogatą historią i unikalną kulturą, jest miejscem, które wydaje się idealnie pasować do osobowości Cejrowskiego. Ale to nie jedyny dom podróżnika na amerykańskim kontynencie. Posiada również ranczo w Arizonie, gdzie może cieszyć się spokojem i ciszą pustyni.

Wojciech Cejrowski jest także związany z krajem, który odwiedził niezliczoną ilość razy podczas swoich podróży – Meksykiem. Ma tam dom w stolicy kraju, w malowniczej dzielnicy Coyoacán, znaną z kolorowych budynków i bujnej roślinności.

Dom w Ekwadorze: Południowa Ameryka

Innym kierunkiem, który zawsze przyciągał Cejrowskiego, jest Ameryka Południowa. Z tego powodu nie powinno nas dziwić, że ma tam swoją posiadłość. Wojciech Cejrowski jest właścicielem nieruchomości w Ekwadorze, kraju o niezwykle zróżnicowanej kulturze i pięknej przyrodzie.

Polska: Dom na Pomorzu

Odpowiedzią na pytanie „gdzie mieszka Cejrowski” jest również Polska. Na Pomorzu posiada gospodarstwo rolne. To miejsce, które zawsze będzie dla niego domem. To tutaj powraca, by odpocząć od swoich licznych podróży, nabrać sił i znów wyruszyć w drogę.

Podsumowując, Wojciech Cejrowski, mimo że jest obywatelem świata, ma kilka miejsc, które nazywa swoim domem. Bez względu na to, gdzie się znajduje, zawsze jest blisko kultur i miejsc, które kocha. To właśnie ta pasja do odkrywania nowych miejsc sprawia, że jest dla nas tak inspirującą osobą.