Dawid Andres – kim jest ten znany podróżnik? Poznajmy jego żonę i dzieci! Życie prywatne influencera

Dawid Andres jest jedną z osób, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Sympatią darzą go zarówno miłośnicy motoryzacji, osoby interesujące się podróżami, jak i te, które po prostu lubią poznawać nowe zawody i profesji. To sympatyczny, pełen energii mężczyzna, który potrafi przekazywać w ciekawy sposób swoją codzienność, która dla wielu z nas może wydawać się egzotyczna. Co jednak o nim wiemy? Postanowiliśmy to sprawdzić. W naszym artykule znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące życia zawodowego oraz prywatnego Dawida Andersa. 

Dawid Anders – życiorys

Dawid Anders jest kierowcą TIRa, który dzięki swojej charyzmie i pasji do podróżowania przebił się do mainstreamu. Urodził się 7 stycznia 1981 roku w Gorzowie Wielkopolskim co oznacza, że obecnie jest 42 letnim mężczyzną. W swojej rodzinnej miejscowości mieszkał przez wiele lat swojego życia i to właśnie tu rozpoczął karierę w branży transportowej, którą rozwinął wręcz w niespodziewany sposób. Od zawsze pasjonowały go bowiem podróże oraz poznawanie nowych miejsc. Postanowił więc połączyć swój zawód z tym co go interesuje – w ten właśnie sposób stał się międzynarodowym kierowcą, który miał już okazję zwiedzić w trakcie wykonywania swoich obowiązków min. Amerykę czy Azję. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dawid Andres (@andresdawid)

Jak wygląda kariera Dawida Andersa?

Dawid Andres to podróżnik z pasją, który zaczął swoją przygodę z podróżowaniem na statku pasażerskim podczas studiów. Od zawsze marzył o zwiedzaniu świata i poznawaniu nowych kultur. Jego kariera nabrała tempa, gdy 20 lat temu wyemigrował do Stanów Zjednoczonych i został kierowcą ciężarówki. Nie wiemy wiele o jego początkach w tym zawodzie, ale wiemy, że zyskał sławę, gdy wraz z bratem przejechał na rowerach trasę Amazonki. To niezwykłe dokonanie zwróciło na niego uwagę telewizji TVN Turbo, która zaprosiła go do prowadzenia programu “Ciężarówką przez Stany”. Program cieszył się ogromną popularnością, co skłoniło Dawida do podjęcia kolejnych wyzwań i podróżowania po innych krajach, takich jak Wietnam czy Indonezja, w ramach serii programów. Dawid Andres nie ogranicza się jednak do jednego sposobu podróżowania i stworzył również program “Dawid Andres z buta”, w którym pokazuje świat z perspektywy osoby podróżującej pieszo. Dawid nie spoczywa na laurach i rozwija swoją karierę, korzystając z mediów społecznościowych, gdzie dzieli się swoimi wrażeniami z podróży i zachęca innych do odkrywania uroków świata.

Dawid Anders – co wiemy o jego bliskich?

Dawid Andres jest osobą, która nie lubi dzielić się swoim życiem prywatnym. Uważa, że to jego sprawa i skupia się na swojej pasji, jaką jest podróżowanie. Nie znamy wiele szczegółów o jego rodzinie, ani o tym, czym zajmują się jego rodzice. Wiemy jedynie, że ma brata, który był jego towarzyszem w niektórych niesamowitych wyprawach, na przykład w rowerowej podróży przez Amazonkę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dawid Andres (@andresdawid)

Czy Dawid Andres jest w związku?

Wiele osób, które ciekawi postać Dawida Andersa zastanawia się jak godzi on swoją pasję do podróżowania z relacjami osobistymi. Tymczasem okazuje się, że nie stanowi to dla niego żadnego problemu. Dawid Anders od kilkunastu lat jest bowiem szczęśliwym małżonkiem. Jak wiemy jednak, jest on osobą, która stara się oddzielać życie prywatne od publicznego a jego żona nie jest osobą związaną z mediami czy telewizją i utrzymuje się na uboczu. Do sieci przeniknęły jedynie doniesienia, iż kobieta ta jest Filipinką posiadającą amerykańskie obywatelstwo. Niemniej jednak nie wiemy, kim dokładnie jest żona popularnego podróżnika.

Dawid Anders – czy posiada dzieci?

Jak wiemy,  Dawid Anders mimo faktu, że jest osobowością medialną dba o swoją prywatność i nie chce się za bardzo odsłaniać. Mimo to udało nam się ustalić, że mężczyzna jest ojcem, choć nie zdobyliśmy żadnych informacji na temat imion i wieku dzieci. W internecie pojawiają się doniesienia, że pociechy Dawida Andersa są już nastolatkami, dlatego też mężczyzna nie zdecydował się na stałe przeprowadzić do USA. Warto jednak zaznaczyć, że nie są to informacje pochodzące bezpośrednio od podróżnika, dlatego też nie możemy traktować tego jako sprawdzone doniesienia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dawid Andres (@andresdawid)

Social media Dawida Andersa

Dawid Anders jest jedną z tych osób, które doceniają możliwości, które dają im social media. Doskonale wie, że są one sposobem na rozbudowę grona swoich fanów. Dlatego też jest osobą, która aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Na Instagramie ma 56 tysięcy obserwujących, a na Facebooku 332 tysiące. Dawid często pokazuje zdjęcia z podróży, które zachwycają, oraz zapowiada swoje programy, które budzą zainteresowanie i emocje wśród jego obserwujących. Na swoich kontach jest aktywny i często dodaje nowe treści. 

Ciekawe informacje o Dawidzie Andersie

Jednym z ciekawych a jednocześnie groźnych wydarzeń w życiu Dawida Andersa był bez wątpienia jego wypadek w Afryce, podczas którego jego samochód dachował. Na szczęście znany podróżnik nie odniósł poważniejszych obrażeń.
Kolejną ciekawostką jest z całą pewnością przymusowy wyjazd Dawida Andersa z Indonezji. Plotkuje się, że był zagrożony przez miejscowych gangsterów, którzy nie tolerowali jego nagrywania w pewnych miejscach. Dawid Andres nie zraża się tymi incydentami i podróżuje dalej, imponując swoją odwagą i zapałem.