Dariusz Pachut – kim jest facet Dody? Ile lat ma ten sportowiec? Poznajmy jego żonę i dzieci

Dariusz Pachut to inspirująca postać, która ma na swoim koncie wiele udanych podróżniczych wyczynów i wyzwań. Jednak to nie one sprawiły, że jest o nim głośno. Gdy związał się z Dorotą Rabczewską informacje o nim zaczęły pojawiać się w najbardziej poczytnych portalach plotkarskich. Rozbudziło to zainteresowanie internautów, którzy chcą dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Wiedząc o tym przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym zgromadziliśmy najważniejsze informacje na temat tego mężczyzny. 

Dariusz Pachut – życiorys

Dariusz Pachut to osoba o wielu talentach i zainteresowaniach, która może pochwalić się imponującymi osiągnięciami w różnych dziedzinach życia. Jego życiorys to pasjonująca opowieść o przygodach i wyzwaniach. Mimo to informacje, jakie możemy znaleźć na temat jego młodych lat są dość okrojone. Udało nam się ustalić, że urodził się w 1986 roku w malowniczej wsi – Zabrzeżu w Małopolsce. Nie wiemy jednak jak wyglądały jego młode lata ani jakie posiada wykształcenie. W swoim życiu zajmował się różnymi tematami – pełnił rolę ratownika medycznego, realizował się jako sportowiec i podróżnik jak również prowadził kursy strzeleckie. Jest więc osobą o bardzo bogatym doświadczeniu zawodowym i życiowym. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dariusz (@dariuszpachut)

Kariera zawodowa Dariusza Pachuta

Dariusz Pachut pracował w charakterze ratownika medycznego, przez pewien czas udzielał również szkoleń z zakresu strzelectwa. Niemniej jednak obecnie realizuje się zawodowo jako twórca treści oraz influencer. Za pośrednictwem swoich social mediów reklamuje różnego rodzaju produkty takie jak np. napoje izotoniczne. Wynika to z faktu, że jest mężczyzną, który prowadzi aktywny, sportowy tryb życia. Jest więc osobą, która stanowi autorytet dla osób zainteresowanych treningami oraz pokonywaniem własnych słabości. Dariusz Pachut ma na swoim koncie wiele sukcesów i wyczynów. Jego największym marzeniem jest ukończenie Slide Challenge – Korona Wodospadów, czyli wyjątkowego wyzwania, które polega na zdobyciu i zjechaniu na linach z 10 najwyższych wodospadów na świecie. Dariusz rozpoczął to przedsięwzięcie w 2018 roku, ale musiał je przerwać z powodu pandemii koronawirusa. Dariusz Pachut nie zapomniał jednak o swoim celu i planuje go zrealizować, gdy tylko będzie to możliwe.

Rodzina Dariusza Pachuta – co o niej wiemy?

Choć Dariusz Pachut jest osobą publiczną nie dzieli się z szerszą publicznością całym swoim życiem. Istnieją tematy, których nie porusza. Jednym z nich jest jego rodzina. Prywatność bliskich jest dla niego niezwykle ważna, dlatego też nie publikuje ich wizerunku oraz nie mówi o rodzinie w mediach. Nie wiemy więc przez to kim są jego rodzice. Nie udało nam się także ustalić, czy Dariusz Pachut posiada rodzeństwo. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dariusz (@dariuszpachut)

Życie prywatne Dariusza Pachuta

Obecnie Dariusz Pachut jest osobą szczęśliwie zakochaną. Od pewnego czasu związany jest Dorotą Rabczewską, czyli Dodą, z którą tworzy ciekawą i inspirującą relacją. Para doskonale uzupełnia się i chętnie dzieli swoim życiem w mediach. Nie jest to jednak jego pierwszy poważny związek. Niestety, nie wiemy wszystkiego o jego poprzednich relacjach. Niemniej w sieci możemy znaleźć informacje o tym, że był związany z dziennikarką Dorotą Gardias, co wzbudzało zainteresowanie mediów i fanów. Para rozstała się w zgodzie, nigdy nie próbując wyciągać przyczyn rozstania na światło dzienne.

Dariusz Pachut- czy jest ojcem?

Wiele osób, które poznają postać Dariusza Pachuta zastanawia się nad tym, czy mężczyzna jest ojcem. Odpowiedź brzmi – owszem. Mężczyzna posiada dwójkę dzieci – syna oraz córkę. Pociechy są owocem jego wcześniejszych związków jednak nie wiadomo na ich temat zbyt wiele. Dariusz Pachut dba o prywatność dzieci, dlatego też nie wiemy kto jest ich mamą, ile mają lat oraz jakie imiona noszą. Pochwalił się jednak, że odziedziczyły po nim zamiłowanie do sportu i chętnie spędzają czas aktywnie. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dariusz (@dariuszpachut)

Facebook i Instagram – Dariusz Pachut w social mediach

Dariusz Pachut to osoba, która nie boi się pokazywać swojego życia w mediach społecznościowych. Na Facebooku i Instagramie ma tysiące obserwujących, którzy podziwiają jego aktywność i zapał. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że za pośrednictwem social mediów może nie tylko budować swoją popularność ale również zarabiać np. na współpracach reklamowych. Obecnie na Facebooku profil Dariusza Pachuta śledzi 12 tysięcy osób. Znacznie bardziej aktywny jest jednak na Instagramie, gdzie zgromadził już prawie 100 tysięcy obserwujących. Dariusz często publikuje zdjęcia z różnych zakątków świata, gdzie przeżywa niesamowite przygody i podejmuje się trudnych wyzwań sportowych. Jego konta w mediach społecznościowych to źródło inspiracji i motywacji dla wielu ludzi, którzy mogą śledzić jego sukcesy, emocje i pasje.

Ciekawostki z życia Dariusza Pachuta

Dariusza Pachuta z Dodą łączy naprawdę wiele. W tym również trudne doświadczenia życiowe. Zarówno on, jak i znana wokalistka zmagali się z poważną chorobą swojego partnera. Doda pomagała chorującemu na białaczkę Nergalowi zaś Dariusz Pachut zmagał się z chorobą nowotworową swojej partnerki. Zarówno on, jak i ona poświęcali swoje życie by pomóc drugiej połówce a mimo to związki zakończyły się gdy partnerzy doszli do zdrowia.