Anna Wędrowska – kim jest była żona Grzegorza Ciechowskiego? Ile ma lat i czy mieli dzieci?

Żony i partnerki znanych osób bardzo często budzą zainteresowanie publiczności. Doskonałym przykładem jest Anna Wędrowska. Kobieta była żoną Grzegorza Ciechowskiego, przez co wzbudza zainteresowanie wśród jego fanów. Do dziś niektórzy z nich poszukują informacji na temat kariery oraz życia prywatnego tej kobiety. Czy jednak możemy dowiedzieć się czegokolwiek na jej temat? Postanowiliśmy się przekonać. W naszym artykule zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje na temat Anny Wędrowskiej. 

Najważniejsze informacje z życia Anny Wędrowskiej

Nasz artykuł chcielibyśmy zacząć od przedstawienia krótkiego życiorysu Anny Wędrowskiej. Niestety, nie jest to możliwe. Choć w sieci nie brakuje artykułów, które poruszają jej temat są to jednak najczęściej informacje dotyczące jej związku z Grzegorzem Ciechowskim nie zaś jej samej. Nie wiemy gdzie i kiedy się urodziła, niedostępne są także informacje dotyczące jej młodości czy wykształcenia. 

Zawodowa kariera Anny Wędrowskiej

Również temat kariery Anny Wędrowskiej należy do tych, na który nie da znaleźć się zbyt wiele informacji. Wiadomo, że pracowała jako niania w domu Grzegorza Ciechowskiego, co doprowadziło zresztą do zakończenia jego związku. W domu muzyka kobieta zajmowała się jego córką z drugiego małżeństwa – Weroniką. Po tym, jak wyszła za Ciechowskiego Anna Wędrowska zajmowała się przede wszystkim opieką nad domem i dziećmi, pomagała również w prowadzeniu działalności muzycznej swojego męża. W sieci nie znajdziemy jednak żadnych informacji na temat jej sukcesów zawodowych. Ciekawostką może być jednak fakt, że zajęła się realizacją filmu o Grzegorzu Ciechowskim ze swoim kolejnym mężem.

Grzegorz Ciechowski z Anna Wedrowska

Anna Wędrowska – rodzina

Anna Wędrowska nie była osobą, która chciała brylować na świeczniku. Mimo miłości do bardzo znanego muzyka chciała zachować prywatność. Z tego właśnie powodu znalezienie informacji dotyczącej bezpośrednio jej samej jest niezwykle trudne. Nie wiemy więc z jakiej rodziny się wywodzi, kim byli jej rodzice oraz czy posiada rodzeństwo.

Co wiemy o życiu osobistym Anny Wędrowskiej?

Anna Wędrowska jest znana z wielu związków, które budziły zainteresowanie mediów. Najbardziej głośnym z nich był jej romans i małżeństwo z Grzegorzem Ciechowskim, liderem zespołu Republika. Ich historia była pełna zwrotów akcji i dramatów.

Grzegorz Ciechowski był mężem Jolanty Muchlińskiej. Po pięciu latach zakończył małżeństwo, ponieważ zakochał się w Małgorzacie Potockiej, z którą miał kolejną córkę, również o imieniu Weronika. Anna Wędrowska trafiła do domu małżeństwa by pełnić rolę niani. Jednocześnie była ogromną fanką Ciechowskiego oraz zespołu Republika. Po pewnym czasie zaprzyjaźniła się z nim a następnie para zapałała do siebie gorącym uczuciem. Uczucie to zmusiło Annę do odejścia z domu Ciechowskich i wyjazdu do USA, gdzie mieszkał jej wujek, który wygrał Zieloną Kartę. Grzegorz Ciechowski nie chciał jej jednak stracić i poleciał za nią, kończąc swój związek z Małgorzatą Potocką. Para pobrała się i wydawało się, że są szczęśliwi. Niestety, w 2001 roku Grzegorz Ciechowski zmarł na tętniaka. Anna Wędrowska nie poddała się jednak smutkowi i znalazła nową miłość. W 2004 roku wyszła za mąż za Wojciecha Skrobiszewskiego, którego poznała dzięki Sławomirowi Ciesielskiemu, perkusiście Republiki.

Anna Wędrowska – czy jest mamą?

Osoby zainteresowane życiem i twórczością Grzegorza Ciechowskiego z pewnością wiedzą, że muzyk doczekał się pociechy w związku z Anną Wędrowską. Owocem ich miłości była córka Helena, która przyszła na świat w 1995 roku mimo nagabywań poprzedniej żony Ciechowskiego, która próbowała namówić Annę Wędrowską do aborcji. Anna Wędrowska urodziła Ciechowskiemu jeszcze dwójkę dzieci – syna oraz kolejną córkę. Ta ostatnia przyszła na świat już po śmierci muzyka.

Anna-Wedrowska-z-mezem-Grzegorzem-Ciechowskim

Facebook i Instagram Anny Wędrowskiej

Anna Wędrowska mimo tego, że zyskała popularność ze względu na popularnego byłego małżonka jest osobą, która nie zdecydowała się na jej poszerzanie. Z tego też względu nie jest obecna w sieci. Zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie nie znajdziemy jej profili. Wynikać może to z faktu, że choć budzi zainteresowanie wśród fanów artysty jednocześnie jest także uznawana za osobę dość kontrowersyjną, która rozbiła rodzinę muzyka. W związku z tym możemy mieć słuszne podejrzenia, że spotkałaby się z krytyką ze strony miłośników twórczości Ciechowskiego. 

Anna Wędrowska – tego nie wiedziałeś!

Poszukując informacji na temat Anny Wędrowskiej możemy natrafić na artykuły, które poruszają nieco kontrowersyjne zachowania z jej strony. Jednym z nich jest fakt, że kobieta ta rości sobie prawa do nazwy zespołu Republika. Spór z członkami zespołu toczy się od dłuższego czasu i żadna ze stron nie chce ustąpić lub podpisać ugody. Jeśli chodzi o członków zespołu Republika wydaje się to być całkowicie zrozumiałe, ponieważ Anna Wędrowska nie uczestniczyła w zakładaniu czy działalności zespołu. Co więcej, jej zmarły były mąż nie był jedynym twórcą zespołu. Z tego właśnie powodu Anna Wędrowska spotkała się z krytyką ze strony fanów Republiki oraz Ciechowskiego.